Hoşgeldin 2016 :)

Aslında böyle bir yayını yılın ilk günü yapmak isterdim ama yetişemedim :) Yeni yıldan ilk dileğim sağlık! Sevdiklerimi Allah'a emanet ediyorum ve beni onlarla imtihan etmemesini diliyorum.

Sizler için de güzel dileklerim var tabi :) Dilerim ki sağlık, huzur, aşk, mutluluk, vicdan, merhamet, başarı, kardeşlik duygusu, barış, sevgi, umut, sevinç, güzel yarınlar, gerçek arkadaşlıklar, bol gülümsemeler, güzel haberler, müjdeler, bol kazançlar, güzel hayaller hep sizinle olur. Yeni yıl herkese yeni bir başlangıç olsun :)

Biz bu sene dostlarımızla evimizde mütevazi bir yeni yıl kutlaması gerçekleştirdik. Yeni yıl masamı hazırlarken son derece keyif aldım. Önümüzdeki tek engel yağan aşırı kar oldu. O da kavuşma saatimizi uzattı. Ama olsun, biz mutluyduk :)

Yeni yıl masamla sizi başbaşa bırakıyorum.

Sevgili ile yaptığımız ve hayalini kurduğumuz minik bahçeli evimiz masanın başköşesinde :)Kozalaklarla masayı süslemek çok keyifliydi. Yazın Erdek'den topladığım kozalaklarla niyetim kapı süsü yapmaktı aslında. Sonuç kapı değil yılbaşı süsü oldular :)Bu dantelli kağıtları sevmeyen var mııı :) Büyük olanları tabaklarımı süsledi, küçük olanlar ise isimlerimizi. Sevgili ile peçetelerimizi çam ağacı şeklinde katlamak istedik ve bir sürü video izledik. Sonuç bizimkiler minik çam ağacı olmayı tercih ettiler :)Bizim minik oğlan hazırlıkların tamamlandığını görür görmez masada yerini aldı :)Belki çam ağacımız yoktu ama evimizdeki benjamini süslememek için de bir nedenimiz yoktu :) Sonuç; böyle cici, peçetelerimizle uyumlu minik yılbaşı ağacımız oldu. Altına da birbirimize aldığımız yeni yıl hediyelerimizi yerleştirdik. Fotoğraf çekmediğim için üzüldüm aslında.Arkadaki saksıda duran sazları geçen hafta Güre'ye gittiğimizde sahil kenarından topladım. Doğanın armağanlarından. Masaya yumoş yumoş sevimli bir hava kattığını düşünüyorum. Umarım siz de beğenmişsinizdir :)
Son olarak her yıl ayrı güzel tabi ama dilerim ki 2016 sizlere hayatınız boyunca unutamayacağınız güzellikler yaşatır.. 

Hoşçakalın..

Yorumlar